HAKKIMIZDA.

Kısa Tarihçe

1987’den itibaren bağlı bulunduğu bölgesinde birçok sektörde hizmet veren aile şirketimiz, 2008’den itibaren ikinci kuşak yönetimi ile yeni bir soluk kazandı. Yılların deneyimi ve alanında uzman ekibimiz sayesinde altyapısını uzun zamandır oluşturduğumuz saraciye ve çanta ürünlerinin üretimi, ar-ge çalışmaları ve ithalatı konusunda profesyonel ve kaliteli işlere imza atmaya başladık.

Misyonumuz

  • Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,
  • Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak,
  • Yurt içi ve yurt dışında müşterilerini artırarak iş ortaklarını başından sonunda dek huzurlu iş yapmasını sağlayan firma kimliğimizi daha da artırarak, rekabet gücü ve hizmetiyle eşsiz bir firma olabilmektir.

Vizyonumuz

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerimizi sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, çevresinde güvenilir ve saygı duyulan şirket kimliğini bozulmadan nesilden nesile bu vizyonu kalıcı kılmaktır.

Kalite Standartlarımız

Talo markası olarak hem toptan hem de perakende satışlarımız için geçerli çanta, cüzdan ve ayakkabı imalatında müşteri memnuniyeti birincil önceliğimizdir. Dünyaca kabul görmüş lalite standartlarından taviz vermeden ve rakiplerimize üstünlük sağlayarak yaptığımız her çalışma karşılığında daha güvenilir ve üstün üretim ile ekonomik anlamda devletimize katkı sağlıyoruz. Memnuniyetlerin karşılıklı olması durumunda süreklilik arz eden işler ve sürekli genişleyen müşteri portföyümüz ile üstün başarılar sağlanmaktayız. İmal ettiğimiz ve ürettiğimiz her üründe kontrollü ve mevzuatlara uygun çalışmamızın her biri, bizim için ödül olan yeni işler ve yeni müşteriler ile geri dönüşüdür.

.